Personel - Dietetyk, odchudzanie Chrzanów
Projekt Zdrowie Chrzanów
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk mgr Kamila Kostanek, magister dietetyki klinicznej i sportowej. Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Największy nacisk kładzie na edukację żywieniową i zmianę nawyków żywieniowych na stałe. Jej pracę z pacjentami charakteryzuje holistyczne podejście oraz zasada złotego środka, a do pracy z pacjentami podchodzi z wielką dozą empatii i pełnym zaangażowaniem. Największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie pacjentów. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach między innymi z psychodietetyki, dietetyki klinicznej oraz dietetyki sportowej. Tworzy diety dla osób zdrowych chcących zredukować nadmierną masę ciała oraz z konkretnymi jednostkami chorobowymi w celu polepszenia zdrowia i samopoczucia. Na co dzień miłośniczka gotowania i zdrowego stylu życia.

System cotygodniowych wizyt był dla mnie bardzo dużym wsparciem. Rozmowy z Panią dietetyk i cotygodniowa kontrola wagi dawały mi motywację do osiągnięcia upragnionego celu. Zawsze myślałem, że aby stracić wagę, muszę ograniczyć spożywanie pokarmów. Okazało się, że nic bardziej mylnego.

Grzegorz

Pani Dietetyk dobiera plan żywieniowy tak, że człowiek je i chudnie! Udało się mi schudnąć 26kg w 4 miesiące! Ten sukces zawdzięczam w dużej mierze Pani dietetyk

Ewelina

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy