Projekt Zdrowie Chrzanów
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk mgr inż. Aleksandra Stańczyk Ukończyła studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na specjalności Żywienie człowieka z dietetyką. Od 2013 roku czynnie pracuje w zawodzie. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi, brała udział w wielu szkoleniach i kongresach naukowych, które miały na celu ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu dietetyki. W swojej pracy oferuje diety dla osób z nadwagą, niedowagą, dla kobiet w ciąży i karmiących, a także w jednostkach chorobowych. Jej celem jest pomoc w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych, które nie tylko wpływają na lepsze samopoczucie, ale przede wszystkim poprawiają stan zdrowia, a w wielu przypadkach zapobiegają rozwojowi chorób dietozależnych. Udowadnia, że dieta wcale nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami i głodówką. W gabinecie oferuje profesjonalne podejście, miłą atmosferę i wsparcie dla każdego klienta.
Asystentka dietetyka Justyna Mazur

Z pomocą Pani Dietetyk udało się mi zrzucić 17kg! Bardzo dziękuję Pani Aleksandrze Stańczyk, która wzięła mnie pod swoje “skrzydła”, cały czas wspiera mnie i wierzy, że damy radę.

Magda

System cotygodniowych wizyt był dla mnie bardzo dużym wsparciem. Rozmowy z Panią dietetyk i cotygodniowa kontrola wagi dawały mi motywację do osiągnięcia upragnionego celu. Zawsze myślałem, że aby stracić wagę, muszę ograniczyć spożywanie pokarmów. Okazało się, że nic bardziej mylnego.

Grzegorz

Pani dietetyk Ola udziela cennych wskazówek, przygotowuje przepisy na smaczne posiłki oraz motywuje do dalszej walki z nadwagą. Po każdej wizycie człowiek czuje się dowartościowany i lżejszy „ o parę kilogramów”. Pani Ola to „miód na serce”!

Krystyna

Pani Dietetyk dobiera plan żywieniowy tak, że człowiek je i chudnie! Udało się mi schudnąć 26kg w 4 miesiące! Ten sukces zawdzięczam w dużej mierze Pani dietetyk

Ewelina

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy