Personel - Dietetyk, odchudzanie Chrzanów
Projekt Zdrowie Chrzanów
Umów się na wizytę

Personel

Nazywam się Milena Bartyzel jestem dietetykiem klinicznym. Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Wiedza, którą zdobyłam umożliwia mi pracę z pacjentami zmagającymi się z różnymi jednostkami chorobowymi. Wśród swoich pacjentów szerzę wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz wpływu diety na ich organizm. Stawiam duży nacisk na regularność posiłków i wypracowanie przez pacjentów zdrowych nawyków żywnościowych. Należy pamiętać, że sposób odżywiania ma ogromny wpływ na zmianę masy ciała ale przede wszystkim na nasze samopoczucie. Poprzez stałe poszerzanie swojej wiedzy w zakresie żywienia człowieka mogę indywidualnie podejść do wszystkich problemów z jakimi zmagają się pacjenci.

System cotygodniowych wizyt był dla mnie bardzo dużym wsparciem. Rozmowy z Panią dietetyk i cotygodniowa kontrola wagi dawały mi motywację do osiągnięcia upragnionego celu. Zawsze myślałem, że aby stracić wagę, muszę ograniczyć spożywanie pokarmów. Okazało się, że nic bardziej mylnego.

Grzegorz

Pani Dietetyk dobiera plan żywieniowy tak, że człowiek je i chudnie! Udało się mi schudnąć 26kg w 4 miesiące! Ten sukces zawdzięczam w dużej mierze Pani dietetyk

Ewelina

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy